Şirketimizin onur kaynağı olan gemilerimiz, müşterilerimize son derece rekabetçi fiyatlar ile müşterilerimizin yüklerini nakliyesinin yapılmasını gerçekleştirmektedir.

Medkonlines size en iyi ve en profesyonel çözümler sunabilmek icin gerek deneyimli yerel acenteleri gerekse mükemmel acente ağı ile, güvenilir konteyner nakliye hizmeti vermektedir..

- Konteyner Hizmetleri
- Güvenilir ve hızlı kargo operasyonu
- Proje kargo ,
- Tehlikeli yükler ve Ağır tonaj yükler
- Türkiye, Mısır, Libya, Tunus, Cezayir, Fas, Arnavutluk, Yunanistan, Romanya ve İspanya’da Medkon Acenteleri

- Mısır, Libya, Tunus, Cezayir, Libya, Fas, Arnavutluk, Yunanistan ve İspanya limanlarına haftalık servis

Saygıdeğer Müşterimiz; Pazar araştırmalarımız sonucunda, sizlerin gereksinimleri ve yaşamakta olduğumuz ülkemizin çıkarları doğrultusunda, gerek Marmara Denizi limanları arasında kabotaj servis ile, gerekse uluslararası alanda konteyner dağıtım hatları ile direk ve feeder hizmeti vermek, ve bununla birlikte Konteyner Taşımacılığı Hizmeti veren uluslararası firmalar arasında yerimizi almak üzere MEDKON FEEDER HAT SERVİSİ’ni 2011 yılında kurmuş bulunmaktayız.

Bilindiği gibi uluslararası nakliyat firmalarıyla, Türkiye’nin Marmara bölgesi geniş bir ithalat ve ihracat potansiyeline sahiptir. Marmara bölgesi, limanlarıyla ilişik 6 ana ticari alana sahiptir. Ana seferlerin çoğu 15,000,000 nüfusuyla İstanbul’a gerçekleşmekte olup, bununla birlikte diğer liman şehirleri; Kocaeli, Bursa, Gemlik, Bandırma ve Tekirdağ’da büyük bir endüstriyel alana sahip ithalat ve ihracat nakliyeleri için oldukça elverişli bir bölgelerdir. Bu şehirlerin çoğu deniz taşımacılığı için en az bir yük terminaline sahiptir. Kocaeli ve Bursa en az 3 adet Avrupa standartlarında konteyner terminaline sahiptir. Balıkesir, Bandırma ve Tekirdağ ilimiz de birer adet Avrupa standartlarında konteyner terminaline sahiptir.

MEDKON FEEDER HAT SERVİSİ bahse konu limanlar arasında sahibi olduğu, çok amaçlı, konteyner taşımaya uygun gemiler ile Günlük, Haftalık ve Direkt servis vermek amacıyla çalışmaktadır. Ekipman parkımızdaki yükünüzün niteliğine uygun standart ve özel ekipmanlar ile siz sayın müşterilerimizin hizmetinde olacağız. Sizlerin de yakından tanıdığını bildiğimiz, tecrübeli, bilgili ve güvenilir pazarlama ve satış kadrosuna istediğiniz an ulaşabilir ve servisimiz hakkında detaylı bilgi alabilirsiniz.

Kaliteli servis ve müşteri memnuniyeti odaklı hedefimizle biz Marmara limanlarında da sizlere hizmet vermek üzere rotamızı çizdik ve yola çıktık. Hizmet kalitemizden ödün vermeden çıktığımız bu yolda desteğinize talibiz...

Saygılarımızla,

Medkon Hat İşletmeciliği Denizcilik ve Tic. A.Ş. müşterilerine, kendisine ait ofisleri bulunan Türkiye, Libya, Tunus, Cezayir, Fas, İspanya Limanlarında direkt olarak ve bunun dısındaki tum Turkiye limanlarında kendisi tarafından itina ile seçilerek atanmış profesyonel tali acentaları vasıtasi ile en iyi, en optimum ve sağlıklı liman acentalığı hizmetleri sunmaktadır.

Aynı zamanda kendiside armatorluk/işletmecilik yapan firmamız armatorlerin liman acentalarından olan beklentileri konusunda son derece bilgili ve tecrubeli olup bu bilgi ve tecrubeyi acentalık hizmetlerine de yansıtmaktadır. Firmamız aynı zamanda Istanbul ve Çanakkale Bogazlarında boğaz acentalıgı hizmeti de sunmaktadır. Müşterilerimiz ihtiyacları oldugu herzaman konu boğazlardaki hava durumunu, geçiş periyodlarını ve gemi trafiğini öğrenebilirler ilgili birim personelimizden temin edebilirler.

Acentalık hizmetinde asıl amacımız müşterilerimize ve iş ortaklarımıza en efektif çözümleri uygun fiyat ve yüksek kalitede sunmaktır. Acenta servisindeki tecrübeli ve güvenilir ekibiz 7/24 müşterilerimizin isteklerine zamanında karşılık vermek, gereken tüm hizmetleri sağlamak için ulaşılabilir ve hazırlardır.

Medkonlines Türkiye Liman Ofisleri

- İstanbul Limanı
- Tuzla Limanı ( Tamir için)
- İzmit Limanı
- Gemlik Limanı
- Bandırma Limanı
- İzmir Limanı
- Tekirdağ Limanı
- Çanakkale ve İstanbul Boğazları
- Mersin Limanı

Medkonlines Libya Liman Ofisleri

- Benghazi Limanı
- Misurata Limanı
- Al khums Limanı
- Tripoli Limanı

Medkonlines Tunus Liman Ofisleri

- Bizerte Limanı
- Sfax Limanı

Medkonlines Cezayir Liman Ofisleri

- Alger Limanı
- Annaba Limanı
- Oran Limanı
- Mostaganem Limanı
- Skikda Limanı
- Djen Djen Limanı

Medkonlines Fas Liman Ofisleri

- Casablanca Limanı
- Tangier Limanı

Medkonlines İspanya Liman Ofisleri

- Castellon Limanı
- Valencia Limanı
- Tarragona Limanı

Belirtilen tüm limanlarda gemilere/armatorlere acentalık hizmetimizde sunmuş olduğumuz servislerimiz aşağıdaki gibidir.

- Liman giriş – Çıkış izinlerinin alınması
- Gemi yanaşma ve kalkış işlemlerinin ayarlanması
- Liman gümrük formalitelerinin ayarlanması
- Gemi Personel Değişikliği Hizmetleri
- Gemilere tatlı su ikmalinin yapılması
- Gemilere yağ, yakıt ikmalinin yapılması
- Gemilere kumanya ve yedek parça ikmalinin yapılması
- Motor ve Çekici Hizmetleri
- Slac/Katı atık alımı Hizmetleri
- Tamir Hizmetleri
- Gemi kaptanına nakit para takviyesi
- "Lay Up" da bulunan gemilere açıkta verilen Hizmetler
- Gözetim Hizmetleri
- Tamir/Havuzlama Hizmetleri
- Yük Evraklarının Hazırlanması ve sunulması Hizmetleri
- İlgili limana ait bilgilerin aktarılması Hizmeti
- Koruyucu Acentalık Hizmetleri
- Ambar Temizliği Hizmetleri
- Yük bağlama sabitleme Hizmetleri
- Gemi Sigortası Hizmetleri
- Kaptan postasına aktarım Hizmetleri
- Su altı bakım Hizmetleri
- Nezaret Hizmeti

Medkon Hat İşletmeciliği Denizcilik ve Tic. A.Ş kendisine ait özel proje gemileri ile proje taşımacılığında her türlü, makine
ekipmanları, vinç, LPG tankları, fabrika teçhizatları, boru, inşaat malzemeleri, santraller, prefabrikler, taşıtlar, jeneratörler vb.
yüklerin nakliyesini gerçekleştirmektedir.
Proje taşımalarında doğru ekipmanların temini, yüklerinizin konusunda uzman deneyimli personellerle düzgünce istiflenip, doğru
taşıma vasıtaları ile nakliyesinin gerçekleştirilmesi şirketin asıl hedefidir. Nakliyeye uygun tüm şartların oluşturulmasında ve
müşteriye sunulup, sevkiyatın sağlanmasında gerekli tüm hassasiyet gösterilmektedir. Tüm projelerde lojistik ihtiyaçlar önceden
yapılan çalışmalarla saptanarak en uygun taşıma metotlarını planlanmakta ve tüm uygulama aşamalarında bilgi akışı
sağlanmaktadır. Medkon Lines proje taşımacılığında edindiği deneyim ve bilgi birikimi sayesinde müşterileri için yenilikçi ve
sonuç odaklı çözümler üretmektedir.
Medkon Denizcilik pek çok anahtar teslim projeyi geliştirip sorunsuz bir şekilde yerine ulaştırmaktadır.
Taşıyıcılar tarafından konulan boyut ve ağırlık sınırlamalarından bağımsız olarak,
müşterilerinin ihtiyaçlarını karşılayıp katma değer yaratan çözümler üretmektedir.
Uluslararası acentelik bağının sağladığı büyük destek ile müşterilerimize kapıdan kapıya taşıma,
ihracat ve ithalat, gümrükleme ve gözetim altında transit taşıma hizmeti vermektedir.

Medkon Hat İşletmeciliği Denizcilik ve Tic. A.Ş Gemi Kiralama ve brokerlik hizmetinde yüklerin özelliklerine uygun gemiler ile kiralama anlaşmaları yapmaktadır.
Bu kiralamalar seferlik olabileceği gibi, belli bir dönemi içeren ‘Time Charter’ anlaşmalar şeklinde de yapılabilmektedir. Gemi kiralama hususunda uzman olan firmamız, tüm dünyayı kapsayan güvenilir broker ve armatörlerden oluşan hizmet ağının da desteği ile müşterilerine denizciliğin her alanında güvenilir ve kaliteli hizmetler sunmaktadır.

Medkon Denizcilik ve Hat İşletmeciliği A.Ş olarak filomuza dahil ettiğimiz kiralık
araçlarımız ile iç nakliye alanında kaliteli hizmeti esas alarak yolumuza devam ediyoruz.
Bu yolda memnun ettiğimiz binlerce müşteri içine sizi de dahil etmek istiyoruz!
- Hacimli veya ağır yükler için özel treyler ile taşımaları (low bed vb.)
- Proje taşımaları
- Oto taşıyıcı treyler temini

Medkon Lines İstanbul/Ambarlı limanına 4km mesafede bulunan 27 dönümlük konteyner deposunda boş ve dolu konteynerlerinize depolama, tamir, bakım, temizlik, yıkama, PTI hizmetlerini kendi ekipmanalrı ve uzman kadrosuyla siz değerli müşterilerine sunmaya hazırdır.