CEO’dan Mesaj

MEDKON GROUP‘un CEO’su olarak sizlere hitap etmekten büyük bir mutluluk duyuyorum. 2009 yılında deniz ve kara taşımacılığı alanında kurulan şirketimiz, Medkon Denizcilik Sanayi ve Ticaret Ltd Şti. olarak başladığı yolculuğunu, 2012 yılında Medkon Hat İşletmeciliği Denizcilik ve Ticaret A.Ş. ünvanı ve Medkon Lines markasıyla sürdürmektedir.

Medkon Lines olarak, Türk limanlarından dünya geneline uzanan güçlü bir ağla, sektöre yön veren bir marka olduk. Konteyner hat servisi, kabotaj taşımacılığı, gemi kiralama, lojistik servis sağlayıcılığı gibi birçok alanda uzmanlaşarak, müşterilerimize çeşitli taşımacılık çözümleri sunuyoruz.

15 yıllık bu başarı dolu serüvenimizde, Türkiye genelinde ve dünya genelindeki önemli limanlarda ofisler açarak, küresel bir oyuncu olma hedefimize adım adım yaklaşıyoruz. 15 kendi gemimiz, kiralık gemilerimiz, çekici ve dorsesi, 35.000 TEU’luk konteyner parkı ve 40 bin metrekarelik depolama tesisimizle taşımacılıkta güvenilir bir çözüm ortağı olmanın yanı sıra, sektördeki liderliğimizi sürdürüyoruz.

Ayrıca, sizlere özel olarak hazırladığımız Pruva dergisi ile her 3 ayda bir buluşuyoruz. Bu dergide, sektördeki güncel haberlerin yanı sıra, Medkon’daki son gelişmeleri takip edebilir ve şirketimizin 15 yıllık ilerleme sürecine dair detaylı bilgilere ulaşabilirsiniz.

Dijitalleşme konusundaki kararlılığımızla, sürekli yeni projeler üreterek ve büyük yatırımlar yaparak operasyonel süreçlerimizi daha etkin hale getiriyoruz. Bu sayede, sizlere daha hızlı, güvenilir ve modern bir hizmet sunma yolunda ilerliyoruz.

Geleceğe olan güçlü inancımızla birlikte, yatırımlarımız da hız kesmeden devam etmekteyiz.

Bu 15 yıllık yolculuğumuzda bize güvenen, destek olan herkese teşekkür ederim. Medkon Lines ailesi olarak birlikte daha nice yıllara, başarı dolu projelere ve büyüklere ulaşmak için var gücümüzle çalışmaya devam edeceğiz.

Saygılarımla,

Mahmut IŞIK

Medkon Group

Owner / CEO